« «Бістро Пекаря» Козелець – ресторан, в який варто спеціально приїхати, яке вдале розташування на вашому маршруті: ви залишаєте машину на стоянці, заходите в середину і потрапляєте в маленьке італійське містечко.

Зал з великими вікнами, дерев’яні столи – інтер’єр простий та вивірений, як в італійському кафе. Всередині Ви неодмінно відчуєте аромат свіжоспеченого хліба, і ось він вже на дощечці перед вами – запашний та смачний. Асортимент також приємно здивує, адже до хліба ми ставимось з любов’ю та повагою: білий, сірий, чорний, з насінням льону та гарбузовим насінням, заварний за литовським рецептом або французький багет – дуже смачно та екологічно.
Якщо не знаєте, що обрати – різотто з білими грибами або салат «Лардон» з підв’яленим беконом, то не роздумуючи замовляйте те та інше. Обидві страви ситні, але легкі. Курячий паштет, що подається зі шматочками морквяного хліба «Каротто», перенесе вас на деякий час у Францію.
Італійська кава та ніжно-фісташковий еклер – стануть смачним завершенням вашого обіду або вечері.
У «Бістро Пекаря» Козелець смачно та затишно буде і маленьким гостям. Домашній курячий бульйон з равіолі особливо смакує дітям, адже равіолі зроблені у вигляді цукерок. Ну і звичайно київський торт! У житті багато чудових моментів, їх варто не тільки помічати, а іноді і створювати самим, як створює їх для вас «Бістро Пекаря» – сімейний ресторан, в якому працюють люди, які люблять те, що створюють.